אודותינו

בוגי קלאב 

המועדון הכי חם הכי נוצץ והכי מפואר בארץ המקום שכולם רוצים לחגוג בו !!! בוגי קלאב בהרצליה פיתוח מוביל את תחום האירועים הפרטיים למסיבות בת מצווה ו בר מצווה הצצה קטנה בפורום החוגגים ממליצים של המועדון תסביר מדוע זה מטורף לא לחגוג בבוגי קלאב.

בוגי קלאב הינו שם דבר בענף בזכות רמת מקצועיות גבוה ביותר ולא מתפשרת,יחס אישי וחם לחוגגים ומשפחתם,מענה לציפיות הגבוהות של החוגגים והמוזמנים,שדרוג מתמיד של המקום והתכנים שמלווים את האירוע הדגש וצומת הלב לפרטים הקטנים הם שמיצבו את בוגי קלאב כמועדון המוביל בישראל למסיבות בת מצווה ומסיבות בר מצווה.

 

כבר בכניסה תישאבו לתוך חלל מדהים ביופיו של קירות מוארים, מתחם לאונג' מעוצב, בר ענק ומפואר ואפילו חדרי השירותים הם אטרקציה עיצובית.המקום משופע במערכות תאורה ממוחשבות מערכת vj היחידה מסוגה בישראל ובמערכת הגברה מקצועית מהמתקדמות ביותר. צוות בוגי קלאב האנרגטי יעניק לכם שרות ברמה של 5 כוכבים וידאג שכולם יהיו "בעניינים" תקליטן הבית של בוגי קלאב יקפיץ את החברה ויפציץ את הרחבה בלהיטים שאצלנו תישמעו אותם לראשונה כמו כן אנו מציעים שלל אטרקציות מגוונות לבחירתכם אשר יכולות לשדרג כל בת מצווה למסיבת השנה. לרשות ההורים עומד טרקלין מפואר ונוח במיוחד מצוייד בשתייה חמה וקלה ומערכת קולנוע ביתית עם ערוצי לוויין ושידור האירוע live אליכם לטרקלין.

 

בוגי קלאב מציעים חבילה מושלמת ואנחנו מתכוונים מושלמת לכזאת מסיבה. אנו מזמינם אתכם לשמוע ולהתרשם ללא כל התחייבות. בואו עוד הערב להתרשם ממסיבת בת מצווה או בר מצווה אשר מתקיימת במועדון בתאום מראש.

 

לתאום פגישה נא להתקשר לטלפון: 

 

בוגי קלאב הרצליה פיתוח